2010 Avon Kasım Kataloğundaki İndirimli Ürünler

 

Daha önceki yazılaırımızda avon kasım kataloğu yani 2010 avon kampanya 12 kataloğu hakkında bilgi vermiştik. Hatta sizlere avon kataloğu üzerine yayın yapan başka sitelerin de linklerini verip onlarında avon hakkında bilgiler verdiğini, makyaj konusunda uzman kişilerce yorumlar yazıldığını söylemiştik, şimdiki yazımızda avonun en bu ay ki kataloğunda bulunan indirimli ürünleri tanıtacağız. 2010 yılı avon kasım kataloğu oldukça güzel indirimlerle karşımıza çıklıyor.

avonun kasım kataloğu

"Saçlarınızla kıskandırın" sloganıyla sizlerin dikkatini çekmek istediği ürünleri advance techniques indirimli olarak katalogdaki yerini almış. Bu ürünün dışında avonun naturals serisi ürünleri de katalogda indirimli gözüküyor. Naturals saç bakım ürünlerinin içeriğinde mango ve zencefil olduğu katalogda özellikle belirtiliyor. Bu ürünlerin canlandırıcı bir özelliğinin de olduğu vurgulanıyor.

Avon 2010 Kampanya 12 Kasım Kataloğu
  • Naturals Saç Bakım Ürünleri
  • Senses Duş Jelleri
  • Bubble Bath Banyo Köpüğü
  • Planet Spa Serisi Ürünler
  • Skin Soft Ürünleri

Avon kasım kataloğu hakkındaki verdiğimiz bilgiler bu kadarla kalmayacak, diğer avon kataloğu sitelerimizi de takip etmeyi unutmayınız, biz burada sizler için her daim harika makyaj ve cilt bakımı bilgileri veriyoruz. Doğru yüz makyajı nasıl yapılır, göz altındaki kabarcıklar nasıl giderilir gibi sorularınızın cevabını da yine sitemizde ilerleyen yazılarımızda alacaksınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !